Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

DSC 0039

W czwartek, 6 września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Białymstoku miała miejsce Miejska Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 z udziałem Prezydenta Miasta Białegostoku, Pana Tadeusza Truskolaskiego, przedstawicieli Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku, dyrektorów placówek edukacyjnych oraz tegorocznych stypendystów.

W trakcie pierwszej części uroczystości Prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył akty powierzenia osobom wybranym na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych. W części drugiej Prezydent wręczył stypendystom - uczniom i absolwentom białostockich szkół – listy gratulacyjne  za osiągnięcia w nauce, innowacyjną myśl techniczną oraz  w dziedzinie twórczości artystycznej.

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.