Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

     W ubiegłym tygodniu (28-30 listopada 2018) gościliśmy w naszej szkole grupę nauczycieli z regionu Konya w Turcji. Wzięli oni udział w szkoleniu dotyczącym wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji „CREATE SMART CLASSROOM”. W szkoleniu, prowadzonym przez doświadczone trenerki, uczestniczyły również cztery nauczycielki z SP 24: Iwona Gawryluk, Katarzyna Żukowska-Suchocka, Ewa Underlich i Beata Oniśko.

      Poza podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych goście z Turcji wzięli również udział w spotkaniu z najmłodszymi uczniami naszej szkoły, prezentując kulturę swego kraju i angażując się we wspólne przyrządzanie potraw z uczniami klas pierwszych.

turcy1

 

 

turcy2

turcy3

turcy4

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.