Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 DSC0024

Po feriach klasa 4b z wychowawcą udała się do Centrum Symulacji Medycznych przy ul. Szpitalnej 30 w Białymstoku. Dzięki uprzejmości pani dr hab. Joanny Bagińskiej mogliśmy poznawać tajniki pracy stomatologa – borować zęby i stosować leczenie kanałowe. Zwiedziliśmy również w pełni wyposażoną salę operacyjną i dowiedzieliśmy się znacznie więcej o pracy lekarzy. Mieliśmy możliwość odkrycia tajemnic ambulansu oraz prowadząc masaż serca na fantomach, przypomnieliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy. Niektórzy z nas już stwierdzili, że praca lekarzy i ratowników medycznych jest wspaniałym wybórem na przyszłość!

Mariusz Ogryzko

 

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.