Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Raport dostępności

DSC 0646

21 lutego 2019r. w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku odbył się Dzień Otwarty.

Spotkanie rozpoczęło się od pokazu tanecznego uczniów naszej szkoły, pod czujnym okiem pani instruktor ze Studia Tańca „TWIST”.  

Podczas części oficjalnej dyrektor szkoły pan Alfred Komar i wicedyrektor pani Iwona Gawryluk, zapoznali uczniów i rodziców z bogatą ofertą zajęć edukacyjnych i pozalekcyjnych naszej placówki.

Przybyli goście uczestniczyli w występie muzycznym, pokazie elementów piłki nożnej oraz w specjalnie przygotowanym na ten dzień, przedstawieniu „Rzepka” Juliana Tuwima w wykonaniu nauczycieli SP nr 24.

Dużym zainteresowaniem wśród uczniów i rodziców cieszyły się nowe profile klas które będą utworzone w roku szkolnym 2019/2020. Klasa IV sportowa o profilu piłka nożna dla dziewcząt i chłopców z elementami języka angielskiego, prowadzonego metodą CLIL oraz klasy VII dwujęzyczne z językiem angielskim i hiszpańskim.

Uczestnicy Dnia Otwartego mogli obejrzeć profesjonalnie wyposażone pracownie oraz przygotowane specjalnie przez uczniów i nauczycieli prezentacje. Wielkie emocje towarzyszyły przyszłym uczniom klas I podczas gry „Poszukiwacz przygód”.

        To tylko niektóre z atrakcji z których mogli skorzystać zwiedzający szkołę.

Dziękujemy za liczne przybycie. Do zobaczenia w Nowym Roku Szkolnym.

Copyright © 2021 Norbert Toruński Rights Reserved.