Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

7 marca 2019 r w Sali lustrzanej Szkoły Podstawowej nr 24 odbyła się Gala podsumowująca ostatni już Wojewódzki Konkurs Plastyczny o aniołach „Tylko anioły do mnie wysyłaj”. Na konkurs wpłynęło 160 prac w 2 kategoriach plastycznych: rzeźba i praca płaska .Komisja konkursowa rozpatrywała prace w trzech kategoriach wiekowych. Nagrodzonych zostało 60 prac uczniów ze szkół podstawowych z Białegostoku i regionu. Na galę przybyli laureaci wraz z nauczycielami i rodzicami. Sala była całkowicie wypełniona gośćmi. Galę otworzył gospodarz placówki pan dyrektor Alfred Komar. Po przemówieniu pana dyrektora wszyscy zebrani obejrzeli przedstawienie „Dziewczynka z zapałkami” w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 24 pod kierunkiem pani Anny Geniusz, Pani Anny Krauze, pani Justyny Kendyś.

Po przedstawieniu uczennice z kl. II b: Wiktoria Klimaszewska i Zuzanna Siemieniuk zaśpiewały piosenkę „Dziewczynka z zapałkami”. Następnie wystąpiła Zosia Borowska z piosenką „Anioły”. Po części artystycznej przewodniczący Jury pan Adam Siemieńczyk wyczytał nagrodzonych uczniów, a organizatorzy konkursu pani Anna Geniusz i pani Beata Oniśko wręczały nagrody laureatom oraz podziękowania nauczycielom i rodzicom. Po rozdaniu nagród wszyscy obecni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.