Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

Każda rodzina ma swoją historię. Najpiękniejsze jest to,

że te historie są nakreślone na piasku, nie wykute w granicie.

To cudowne – ponieważ możemy je zmieniać.

Możemy uwolnić się od kłamstw i spojrzeć w oczy prawdzie.

I żyć dalej.

   Diane Chamberlain

 

prezydent logo logo rodzina

 

Zapraszamy uczniów klas VII, VIII oraz III gim. do udziału w X Konkursie Wiedzy o Rodzinie, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu PSZ na Zachodzie w dniu 7 maja 2019 r.

W jubileuszowej edycji konkursu zachęcamy młodych ludzi do pogłębionej refleksji nad rodziną – jej funkcjami i zadaniami, które spełniała dawniej i spełnia dziś. Pochylimy się nad trudnościami, jakie przeżywa współczesna polska rodzina oraz sposobami ich pokonania. Bardzo chcemy młodemu pokoleniu ukazać znaczenie rodziny i jej wartość w życiu każdego człowieka.

Cele konkursu, literatura, miejsce i termin rozstrzygnięcia zawarte są w załączonym regulaminie X

Konkursu Wiedzy o Rodzinie. Organizuje się go jako dwustopniowe zawody o zasięgu wojewódzkim: stopień I – eliminacje szkolne, stopień II – finał Konkursu.

Nazwiska trzech uczniów zakwalifikowanych do finału wraz z Kartami zgłoszeniowymi, Oświadczeniami należy przesłać drogą listową (na adres: SP nr 24 ul. Antoniuk Fabryczny 5/7, 15-672 Białystok) oraz elektroniczną (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) do 30 kwietnia 2019 r.

Stopień drugi – finał Konkursu – składa się z części pisemnej.

Podczas sprawdzania testów zaprosimy uczestników na poczęstunek, część artystyczną oraz spotkanie z zaproszonymi Gośćmi. Następnie Komisja Konkursu uroczyście przedstawi zwycięzców i wręczy nagrody rzeczowe.

            Wszyscy uczestnicy Konkursu i ich opiekunowie otrzymają dyplomy.

Regulamin: link

Karta zgłoszenia: link

Literatura: link

                                                                                                                 Organizatorzy

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.