Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

19 czerwca 2019 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Pożegnaliśmy uczniów klas trzecich i dziś Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku przeszło do historii. Absolwenci dziękowali Panu Dyrektorowi, Pani Dyrektor, kadrze pedagogicznej, wychowawcom klas za trud włożony w ich wykształcenie.
Nie obyło się bez wzruszeń, bowiem mury Szkoły Podstawowej nr 24 opuścili też uczniowie klas ósmych.

absolwenci 2019W części oficjalnej uroczystości wręczono nagrody książkowe Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i listy gratulacyjne ich rodzicom, nagrodzono uczniów kończących szkołę z wyróżnieniem oraz tych z największym przyrostem średniej. Nagrodę Osobowości Roku otrzymał Paweł Skorupski, uczeń klasy IIIE. W podniosłym nastroju odbyło się też uroczyste przekazanie sztandaru Szkoły Podstawowej nr 24.
Część artystyczną stanowiła prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów klas trzecich i ósmych wraz z wychowawcami, uświetniona występami wokalnymi uczennic klas trzecich.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie dzisiejszej uroczystości.

Justyna Kendyś, Karolina Wyrzykowska, Robert Królik

 

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.