Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

2 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 24 w Białymstoku wzięli udział w uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpocżęła się krótką częścią artystyczną, po której wychowawcy spotkali się z uczniami w salach lekcyjnych.

rozpoczęcie roku szkolnego

Na uroczystości gościliśmy przedstawicieli Podlaskiej Policji, którzy przypomnieli obowiązujące w drodze do szkoły zasady bezpieczeństwa. Uczniowie klasy 2c mieli okazję przejść szkolenie dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych pod okiem gości z Policji.

policja i 2c

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.