Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

 

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Nazwa zajęć Termin klasa
Bożena Gruszewicz Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

15:00 - 15:45

V-VI
Bożenna Pisanko Koło Teatralne

Środa

8:00 -8:45

V b
Katarzyna Żukowska – Suchocka Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Piątek

14.30 – 15:15

IV-VI
Ewa Walecka Koło plastyczne Poniedziałek 14.30 - 15.30 (s.54) IV-VI
Robert Królik Salon gier planszowych

Piątek

13:45 – 15:00

IV-VI

Elżbieta Łojewska

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek

13:35 – 14:20

Środa

13:35 – 14:20

IV a

V c

Koło matematyczne

Koło matematyczne

Środa

14:30 – 15:25

Czwartek 14:30 – 15:25

Va, Vb

VI

Agnieszka Ciunel Kodowanie na dywanie

Piątek

8:50 – 9:35 (s.34)

II c
Projekt - Szkoła 6.0 Według harmonogramu kl.IIc IIC
Ewa Underlich Koło recytatorskie "Mówiący wierszem i prozą”

Czwartek

12:30 -13:15

(s.53)

V a
Beata Kulesza Trening umiejętności społecznych

Czwartek

12:40 – 13:25

I-VI

Żaneta Gaińska

Gimnastyka korekcyjna

Czwartek

7:30-8:00

I-III
Małgorzata Sołowiej Edukacyjne gry planszowe

Czwartek

9:40 – 10:25

uczniowie ze świetlicy
Beata Smolińska Zajęcia kreatywne

Piątek

11:35 – 12:20 (s.32)

IIIb
Iwona Sztabińska Zajęcia kreatywne

Środa

13:35 – 14:20 (s.36)

III c
Agnieszka Adamska Myślę i działam kreatywnie

Środa,

14:30-15:15

III a
Anna Krauze Zajęcia kreatywne

Środa,

14:30-15:15

IIb
Karolina Wyrzykowska Zajęcia rozwijające

Poniedziałek

13:45- 14:30

V a
Joanna Kruk Chór szkolny

Poniedziałek

14:30-16:30

IV-VI
Paula Kucharska Projekt - Szkoła 6.0 Według harmonogramu kl.Ib I b
Maria Romatowska Projekt - Szkoła 6.0 Według harmonogramu kl.Ic I c
Katarzyna Falkowska Projekt - Szkoła 6.0 Według harmonogramu kl.Id Id
Joanna Krasowska Projekt - Szkoła 6.0 Według harmonogramu kl. Ia I a
Mariusz Ogryzko Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

13:45 – 15:00

IV-VI
Koło Młodych Biologów

Czwartek

14:35 – 15:20

IV-VI

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.