Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

19 XI 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi odbyło się Pasowanie na Czytelnika klas I. Uroczystość miała miejsce w Sali Lustrzanej. Program i część artystyczną przygotowała pani Anna Geniusz z uczniami z Klubu Czytelnika. Dzieci i wychowawczynie przywitały panie Bożena Hermanowska i Anna Geniusz z biblioteki szkolnej.

Przepiękną piosenkę „Pociąg do książek” zaśpiewała uczennica klasy V a Zosia Borowska, która z tym repertuarem wystąpiła już w Operze Podlaskiej w czerwcu 2019r. podczas 8 Białostockiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

W części artystycznej brały udział uczennice klasy II a, V a, VI a jako:

Książka –Kornelia Pawłusz kl. II a

Krasnal I –Hania Piszczatowska kl. II a

Krasnal II –Nella Kardasz kl. II a

Nauczycielka –Anna Zajkowska kl. VI a

Kot w butach –Magda Suszczyńska kl. V a

Czerwony Kapturek- Amelia Grynczel kl. V a

Na zakończenie uczennice: Magda Suszczyńska kl. V a, Pawłusz Kornelia Kl. II a, Hania Piszczatowska kl. II a, Kozłowska Paula kl. II a, Półtorak Amelia kl. II a zaśpiewały przebój „Biblioteczny song” .

Uczniowie klas I po przysiędze zostali czytelnikami biblioteki szkolnej.

Anna Geniusz

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.