Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

 

28 XI 2019r w Sali Lustrzanej odbyły się uroczystości związane ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Na tę okazję uczniowie z Klubu Czytelnika z kl. II a, III a, VI a, VI b przygotowali część artystyczną, gry, zabawy związane z tym świętem. Organizatorem tego spotkania była pani Anna Geniusz. Powitaliśmy Panią wicedyrektor Iwonę Gawryluk, która nas zaszczyciła swoja obecnością.

W spotkaniu brały udział klasy nauczania zintegrowanego: Ia, Ib, Ic, Id, IIa, IIb ,IIc, IIIa, VI a oraz uczniowie ze świetlicy szkolnej pod opieką wychowawców.

Wszyscy uczniowie w tym dniu zabrali ze sobą swoje misie. W części artystycznej uczniowie z Klubu Czytelnika zaprezentowali wiadomości dotyczące powstania maskotki misia, wiersze, piosenki o niedźwiadkach , zagadki itp. Fragmenty książki „Kubuś Puchatek” czytali uczniowie z klasy IIa, i VI a. W dalszej części spotkania nie zabrakło zabaw, gier, degustacji „misiowych smakołyków”. Wszyscy uczniowie chętnie brali udział w zabawach.

W Dniu Misia brali udział uczniowie z klasy:

II a: Piszczatowska Hania, Pawłusz Kornelia, Półtorak Amelia

III c: Lena Jaszczuk, Malinowska Klaudia

VI a: Zuzanna Mikulska, Ola Pogorzelska, Tymoteusz Gwodzki

VI b: Kamiński Igor VI b

Anna Geniusz

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.