Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

6 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Uczestniczyli w niej uczniowie klas I - III. Tematem przewodnim zabawy był znany wszystkim  film pt. Kraina Lodu. Radośnie powitali nas  Elsa i Olaf , bohaterowie filmu, którzy zaproponowali bawiącym się ciekawe konkursy taneczne, pląsy i zabawy muzyczne oraz zaprosili do wspólnego tańca. Na koniec odbyło się spotkanie z Mikołajem, od którego dzieci otrzymały prezenty i zrobiły z nim wspólne zdjęcie. Dodatkową atrakcją był  słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.