Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Raport dostępności

4 VI 2019r w Operze Podlaskiej rozpoczął się 8 Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom. Nasze miasto już po raz 8 bierze udział w ogólnopolskiej Kampanii Czytelniczej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Organizatorami tego wydarzenia było Centrum Edukacji Nauczycieli, Towarzystwo Nauczycieli-Bibliotekarzy, Szkoła Podstawowa nr 19. Uczniowie klasy II b razem z panią Emilią Ejsmont i panią Anną Geniusz uczestniczyli w inauguracji 8 Tygodnia Czytania Dzieciom. Czytali dzieciom przedstawiciele władz miasta, instytucji kulturalnych, policji, straży pożarnej, dziennikarze radia Białystok, telewizji, itp. Program występów był bardzo obszerny, występowali uczniowie ze szkół podstawowych, także dzieci z przedszkoli. Były też przedstawienia, prezentacja nagrodzonych prac uczniów z konkursów towarzyszącym akcjom czytelniczym. Całość była przeplatana pięknym hymnem akcji „Czytanie jest the best”. Pragnę poinformować, że uczennica klasy V A Zosia Borowska wystąpiła w Operze reprezentując naszą szkołę. W trakcie inauguracji oglądaliśmy jej występ wokalny i słuchaliśmy piosenki „Pociąg do książek”. Wykonanie bardzo podobało się publiczności i zostało od razu docenione ogromnymi brawami. Gratulujemy Zosi odwagi pracowitości i talentu wokalnego.
Anna Geniusz

Copyright © 2021 Norbert Toruński Rights Reserved.