Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Dyskusyjny Klub Książki – cykliczne spotkania w czytelni biblioteki naszej szkoły. Do DKK należą uczniowie z klas: IVA, VB, IVA. Na każdym spotkaniu omawiana jest inna książka – poruszająca tematy i problemy z jakimi może spotkać się młodzież. Spotkania mają na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych, ale nie tylko. Uczniowie dyskutując na temat przeczytanej książki uczą się szanować siebie nawzajem, zdanie innych. Poznając losy bohaterów, utożsamiając się z nimi, poruszając trudne, ale też życiowe tematy lepiej poznają siebie, uczą się rozwiązywać problemy i kształtują własną postawę.

Bożena Hermanowska

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.