Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się 1 września 2020r.

według następującego harmonogramu:

Harmonogram:

• godz. 9:00 - klasa IIa, IIb, IIc, IId - spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej
  • godz. 9:45 - klasa IIIb, IIIc, IVa, IVb, IVc - spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej
  • godz. 10:30 - klasa Va, VIa, VIb, VIc - spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej
  • godz. 11:00 - klasa VIIa, VIIb, VIIc, IIIa - spotkanie z wychowawcą w sali lekcyjnej
  • godz. 12:00 – klasa Ia, Ib, Ic - hala sportowa

Uczniowie klas II –VII przychodzą bezpośrednio do wyznaczonych sal lekcyjnych.

Uczniowie klas I spotykają się z wychowawcą na dziedzińcu szkoły, przy boisku szkolnym o godz. 11:45. Następnie wraz z wychowawcą przechodzą do hali sportowej. Dziecku może towarzyszyć tylko jeden z rodziców/ opiekunów prawnych podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Przydział sal:

• VIIA - sala 50
  • VIIB - sala 52
  • VIIC - sala 33

Zasady bezpieczeństwa podczas rozpoczęcia roku szkolnego:

• Uczeń przychodzący do szkoły ma obowiązek zasłonięcia ust i nosa.
  • Uczeń ma obowiązek zdezynfekowania rąk przed wejściem na teren szkoły.
  • Uczeń po wejściu do szkoły samodzielnie udaje się do wyznaczonej sali w której odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego.
  • Po zajęciu wyznaczonego miejsca przez nauczyciela, uczeń może zdjąć     maseczkę.
  • Po zakończonym spotkaniu z wychowawcą, uczeń bezpośrednio wychodzi z sali, zakładając maseczkę i kieruje się do wyznaczonego wyjścia z budynku szkoły.
  • Podczas pobytu w szkole uczeń unika skupisk z innymi osobami przebywającymi na terenie szkoły.
  • Rodzice/ opiekunowie prawni uczniów klas II - VII pozostają na zewnątrz budynku szkoły, zachowując odległość min. 1,5m.
  • Rodzic / opiekun prawny uczniów klas I , może wejść z dzieckiem na teren szkoły. Zachowując wszystkie zasady bezpieczeństwa: zasłonięcie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowanie dystansu społecznego.

Copyright © 2021 Norbert Toruński Rights Reserved.