Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Raport dostępności

INNOWACJE:

  1. Literatura w TIK-ach – E. Underlich, klasy 7a,7c
  2. Jestem Europejczykiem - I. Gawryluk, klasa 3a (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  3. Class Dojo – to jest to! – K. Jarocka , klasa 4b, 6a
  4. C like CLIL – klasa 7a, 7c –E.Underlich, M.Ogryzko, K.Żukowska-Suchocka
  5. Jestem Fit – klasa 4a - B.Oniśko
  6. Z wizytą w krajach niemieckojęzycznych – M. Łukianiuk 6a, 6c (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  7. Uczymy dzieci programować – II edycja zajęć - Kodowanie na dywanie - klasa 3c – A. Ciunel
  8. Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej - klasa 3c – A. Ciunel
  9. Photon- czyli jak uczyć programowania w edukacji wczesnoszkolnej- klasa 2- M. Romatowska, P. Kucharska (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  10. Czytanie z klasą , lekturki spod chmurki - klasa 3a, 3b - Małgorzata Sołowiej, Anna Krauze
  11. Myślę, tworzę i uczę się - klasy 2 – A. Adamska, I. Sztabińska, B. Smolińska (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  12. Z wizytą w krajach niemieckojęzycznych – klasy 6a, 6c- M. Łukianiuk (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  13. Przygodę z językiem rosyjskim czas zacząć – klasa 6b- D. Kazimierowicz (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  14. Warsztaty edukacji teatralnej – klasa 5a, 7c – B. Pisanko (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  15. Z matematyka za Pan –Brat- klasa 7a.7b,7c – E.Łojewska, M.Gębczyńska (w ramach zajęć rozwijających kreatywność)
  16. Super CLIL – klasa 4a – B.Onisko, E.Łojewska, M.Ogryzko
  17. Z fotografia za pan brat – koło fotograficzne – klasy 6 i 7 – M.Ogryzko
  18. Elektronika i Robotyka – klasy 6 – R.Królik
  19. Uważność i Relaksacja” klasy 1 - „M. Świerzbińska
  20. Ortografia do głowy trafia- klasy 4 – M. Bajko
  21. Nie wyrzucaj – wykorzystaj - klasy 1 i 2 edukacji wczesnoszkolnej – I. Jabłońska
  22. Zajęcia rozwijające kreatywność z języka angielskiego – klasa 3b, 3c – Katarzyna Żukowska – Suchocka, Karolina Wyrzykowska

PROJEKTY:

  • Projekt Erasmus Plus ” Smart school & creative teachers” – Iwona Gawryluk Projekt „ Nasza Mała Biblioteka” – Bożena Hermanowska
  • Projekt eTwinning – „My cultural map” – Iwona Gawryluk
  • Projekt „Narodowe czytanie” pod honorowym patronatem pary prezydenckiej - „Nauczyciele – uczniom” - IX/XI 2020 - Bożena Hermanowska, Ewa Underlich, Magdalena Bajko, Bożenna Pisanko
  • Międzynarodowy Projekt Edukacyjny ,,Piękna Nasza Polska Cała” – Małgorzata Sołowiej, Anna Krauze
  • Ogólnopolski Projekt ,, Matematyka – kto w pracy liczy, mierzy i waży?” Uniwersytet Dzieci w Klasie – Katarzyna Falkowska, Joanna Krasowska
  • ,,Serdeczna kartka” klasy I – Agnieszka Adamska, Iwona Sztabińska , Beata Smolińska
  • Projekt “Klub Liderów Pozytywnego Myślenia” – Natalia Jakimiuk
  • Projekt "Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej” - Agnieszka Ciunel
  • Projekt „W stronę wartości” – Anna Geniusz, Beata Onisko
  • Projekt „Ratujemy i uczymy się ratować” – Małgorzata Sołowiej
  • Projekt „Trzymaj Formę – M.Ogryzko

PRZEDSIĘWZIĘCIA

  • Śniadanie daje moc
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Ogólnopolski Dzień Erasmusa
  • Międzynarodowy Dzień Europejski
  • Międzynarodowy Dzień Kropki
  • Dzień Pluszowego Misia
  • Dzień Ziemi
  • Sprzątanie Świata
  • Święto Matematyki
  • Dni Otwarte Szkoły
  • Koncert Pieśni Patriotycznych

UROCZYSTOŚCI:

  1. Inauguracja Roku Szkolnego 2020/2021
  2. Ślubowanie klas pierwszych
  3. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  4. Uroczystość z okazji Święta Odzyskania Niepodległości
  5. Uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  6. Uroczystość z okazji 230 rocznicy Konstytucji 3-go Maja
  7. Uroczystość nadania sztandaru Szkole Podstawowej nr 24
  8. Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Copyright © 2021 Norbert Toruński Rights Reserved.