Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 
ROK SZKOLNY 2018/2019

 

L.p. Imię i nazwisko Rodzaj zajęć Termin
1. Bożenna Pisanko Koło teatralne Wtorek 14:20- 15:05
2. Justyna Kendyś

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Poniedziałek 13:15- 14:15 Klasy III gim. i VIII

Poniedziałek 14:20- 15:05 Klasy III gim. i VIII

3. Agnieszka Roszkowska Zajęcia dodatkowe Czwartek  14:20 – 15:05 Klasy III gim.
4. Ewa Underlich

Koło recytatorskie

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek 13:30- 14:15 klasy IV  

Wtorek 14:20-15:05 klasa V 

5. Sztabińska Iwona Praca metodą prof. Feuersteina Czwartek 12:15 – 13:15 klasy II
6. Katarzyna Anikiej

Zajęcia dla uczniów zdolnych – przygotowanie do konkursów

Zajęcia dla uczniów mających trudności

Wtorek 14:20-15:20 klasy III gim.

Czwartek 14:15- 15:05 klasy III gim.

7. Elżbieta Łojewska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Zajęcia przygotowujące do egzaminu

Koło matematyczne

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 14:20- 15:05 klasa III e

Wtorek 8:00- 8:45 klasa III b

Poniedziałek 8:00 – 8:45 zainteresowani uczniowie

Wtorek 12:30 – 13:45 klasa IVa, IVb

Wtorek 13:20 – 14:15 klasa IVc

8. Agnieszka Ciunel Kodowanie na dywanie Poniedziałek 13:30-  14:45 klasy I-II
9. Małgorzata Sołowiej Gry i zabawy edukacyjnie Środa 8:00 – 8:45 klasy I-II
10.

Beata Oniśko

Beata Wielgat

Szkolny Klub Wolontariusza Piątek 14:30- 15:05
11. Agnieszka Adamska Kreatywnie myślę i działam Wtorek 8:00- 8:45  klasy I- II
12. Norbert Toruński Szachy Poniedziałek 12:30- 13:15 klasy II c
13. Maciej Kołomyjski Koło fizyczne Sobota 12:00 zainteresowani uczniowie
14. Anna Peralta Zajęcia mające trudności w nauce Czwartek 15:10 – 15:55 klasy VIIIa i III gim.
15. Anna Krauze Zajęcia twórczo - artystyczne Czwartek 14:20- 15:05 klasy I i II
16. Iwona Gawryluk We are the best! – zajęcia przygotowujące do konkursów Środa 14:20 – 15:05 klasa IIIg
17. Robert Królik

Klub Gier Planszowych

Praca z uczniem zdolnym -przygotowanie do konkursu historycznego

Środa 15:10 – 15:55 zainteresowani uczniowie

Środa 14:15 – 15:05

18. Katarzyna Żukowska – Suchocka Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursu z języka angielskiego Środa 14:20-15:05 klasy III gim.
19. Marcin Ogryzko

Poranek z Biologią

Zajęcia wyrównawcze z biologii i przyrody

Sobota 9-10:30 zainteresowani uczniowie

Poniedziałek 13:30-14:15 wszystkie klasy

20. Ewa Walecka Koło plastyczne Środa 14:15- 15:00 zainteresowani uczniowie
21. Joanna Kruk Chór Wtorek 14:20 – 15:05 zainteresowani uczniowie
22. Komarnicki Artur Judo Poniedziałek/ czwartek

 

 

 

Copyright © 2018 Norbert Toruński Rights Reserved.