Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

14 listopada 2014 r. rozstrzygnięty został konkurs na przygotowanie i przedstawienie prezentacji audytu wodnego. Zespoły klasowe w domach przeprowadziły tygodniowe mierzenie zużycia wody, które pozwoliło wskazać miejsca, gdzie zużywamy jej najwięcej, a także te, w których można poszukać sposobów na bardziej racjonalne korzystanie z niej.

W konkursie wzięło udział 31 uczniów z 13 klas. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne, które przedstawiały wyniki kontroli zużycia wody i mówiły na temat problemu z zasobami wodnymi na świecie. Prace uczniów pokazały zrozumienie problemu, zaangażowanie i wysoki poziom umiejętności posługiwania się technikami komputerowymi. Komisja w składzie: pani wicedyrektor Agnieszka Roszkowska, pani Beata Oniśko i pan Piotr Śliżewski, spośród wszystkich prezentacji wybrała trzy, których przygotowanie merytoryczne, informatyczne i przygotowanie wystąpienia publicznego było najlepsze. Są to:

-prezentacja klasy II d: Błażej Jurowiec, Rafał Łaszczuk i Kamil Łapiński (zobacz),

-prezentacja klasy III f: Katarzyna Falkowska, Gabriela Łodko (zobacz),

-prezentacja klasy III g: Jacek Adamczuk, Adrian Kawecki, Daniel Zienkiewicz (zobacz).

Wyróżnione zostały dodatkowo jeszcze dwie prace:

-prezentacja klasy I b: Klaudia Kuliś, Kamila Olszewska, Weronika Statkiewicz,

-prezentacja klasy I f: Jakub Korol.

Nagrodzone prezentacje zostaną zaprezentowane 20 listopada 2014 r. na apelu z okazji Tygodnia Edukacji Globalnej. Wtedy także wręczone zostaną nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.