Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

obywatelska perspektywa

2, 3, 4 grudnia 2014 r. pani Agata Marek i pan Tomasz Januszkiewicz z  Fundacji Obywatelska Perspektywa prowadzili zajęcia dla uczniów naszego gimnazjum w ramach projektu „Imigranci w naszym mieście”. Projekt przygotowany został specjalnie dla Białegostoku i posiada honorowy patronat Prezydenta Miasta Białegostoku.

Zajęcia prowadzone były w dwóch blokach: Ukraina i Islam. Warsztaty kompetencji międzykulturowych zawierały treści historyczne i kulturoznawcze zaprezentowane przez prowadzących, a ilustrowane ciekawymi zdjęciami i filmami.

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.