Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Raport dostępności

Projekt opracowany przez grupę nauczycieli Publicznego Gimnazjum nr 9 w Białymstoku “Szkoła otwarta na Europę” otrzymał pozytywną akceptację Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowej Agencji Programu Erasmus+. Złożony wniosek uzyskał łącznie 91 punktów na 100 możliwych i jest jednym z nielicznych zaakceptowanych przez Narodową Agencję w ramach akcji Mobilność kadry edukacji szkolnej w sektorze Edukacja szkolna w roku 2015.

Projekt rozpoczyna się 01.06.2015 i będzie trwała dwa lata. Obecnie Publiczne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku czeka na podpisanie umowy finansowej z Narodową Agencją Programu Erasmus+.

 

Katarzyna Żukowska-Suchocka

 

W październiku 2014 roku grupa nauczycieli z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Białymstoku (Iwona Gawryluk, dyrektor szkoły Alfred Komar, wicedyrektor Agnieszka Roszkowska, Marzena Korolczuk, Katarzyna Anikiej, Norbert Toruński, Sergio Aparicio Peralta, Bożena Teleszewska, Katarzyna Żukowska –Suchocka i Anna Aparicio Peralta) przystąpiła do pracy nad projektem w ramach programu Erasmus+ Mobilność.Realizacja projektu Erasmus+ ma na celu poprawę jakości pracy instytucji uwzględniając jej wymiar europejski i wspierając aktualne priorytety europejskie. 

 

Jest to projekt instytucjonalny, koncentrujący się długofalowym efekcie dla całej instytucji, której pracownikami są uczestnicy mobilności. Obecnie trwają prace dotyczące opracowania europejskiego planu rozwoju szkoły. O dalszych postępach w pracy nad projektem zespół poinformuje po kolejnym etapie działań projektowych.

 

Katarzyna Żukowska-Suchocka

 

Copyright © 2021 Norbert Toruński Rights Reserved.