Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

IMG 0534

17 listopada studentki, które w ramach Wolontariatu Europejskiego w roku szkolnym 2015/2016 pracują w Białymstoku, przeprowadziły w naszej szkole zajęcia na temat swoich krajów. Dziewczyny przyjechały z Gruzji, Francji, Niemiec i Włoch. Opowiedziały uczniom o swoich ojczyznach: zwyczajach, osobliwościach, i przyrodzie. Starały się wyjaśnić część stereotypów. Zajęcia dały możliwość poznania skrawka Europy nie wyruszając ze szkoły, ale także kształtowały umiejętności komunikacji w językach obcych. Prezentacje przedstawione zostały po angielsku, niemiecku i francusku, w prezentacji na temat Gruzji brzmiał także odrobinę język rosyjski. Uczniowie bardzo dużo zrozumieli, co potwierdzili w większości bezbłędnie rozwiązanym quizem. Wolontariuszkami opiekowały się p. Elżbieta Danieluk,  p. Iwona Gawryluk, p. Katarzyna Rutkowska, p. Marta Sołowianowicz.     

Elżbieta Danieluk

 

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2018 Norbert Toruński Rights Reserved.