Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

Debate

24 listopada uczniowie klas Ia, IId i IIIb wzięli udział w debacie zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Siódemka” działające przy VII LO w Białymstoku. Debata dotyczyła sprawiedliwego handlu, jej temat brzmiał: „Kupując produkty sprawiedliwego handlu mamy wpływ na świat”. Dyskusję toczyli uczniowie V LO i VII LO.  Wysłuchaliśmy argumentów za i przeciw partnerstwu handlowemu. Przedstawicielka organizacji Sprawiedliwy Handel wyjaśniła, że ich działalność przyczynia się do zrównoważonego rozwoju poprzez oferowanie lepszych warunków handlowych oraz ochronę praw marginalizowanych producentów i pracowników najemnych.

Elżbieta Danieluk 

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.