Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

 

nprc

 

 

W roku szkolnym 2015/2016 jednym z priorytetów było rozwijanie kompetencji czytelniczych i upowszechnianie czytelnictwa wśród młodzieży. Ponieważ bardzo leży nam na sercu prawidłowy rozwój naszych podopiecznych, został napisany projekt w ramach „ Narodowego Programu  Rozwoju Czytelnictwa”.
Dzięki niemu biblioteka naszej szkoły pozyskała pieniądze na zakup książek z literatury pięknej i popularnonaukowej dla młodzieży: nowości, klasyki i innych, które będą służyły wszystkim przez wiele lat.

Szkoła zorganizowała, lub brała udział w wielu przedsięwzięciach  promujących czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły:

W obecnym roku szkolnym 2016/2017, podobnie jak w poprzednim,  priorytetem dla bibliotek jest upowszechnianie czytelnictwa oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

 

Copyright © 2020 Norbert Toruński Rights Reserved.