Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

W Publicznym Gimnazjum nr 9 w Białymstoku w roku szkolnym 2013/2014 powstała pierwsza klasa dwujęzyczna z językiem hiszpańskim, w której uczniowie przez trzy lata, poznawali język, kulturę oraz elementy historii i geografii Hiszpanii. Obecnie w zwiazku z reformą edukacji i przekształceniem Publicznego Gimnazjum nr 9 w Szkołę Podstawową nr 24 planujemy nabór uczniów do klasy siódmej dwujęzycznej z językiem hiszpańskim. Uczniowie nadal będą mogli poznawać piękno języka oraz bogatą kulturę Hiszpanii.

Nauka w klasie hiszpańskiej stworzy solidne podstawy do kontymuowania nauki na poziomie dwujęzycznym w liceum oraz umożliwi podejście do oficjalnego egzaminu DELE na poziomie A2, lub B1.

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.