Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

zajęcia otwarte

18 marca 2017 roku w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć po raz kolejny przyszłychuczniów i ich rodziców na otwartych zajęciach plastycznych i językowych. Dzieci wykazały się zdolnościami lingwistycznymi i manualnymi. Na zajęciach z języka angielskiego uczniowie przygotowali śniadanie w postaci kanapek, ucząc się przy okazji nazewnictwa wykonywanych czynności i produktów spożywczych. Była to doskonała zabawa połączoną z nauką języka angielskiego. Dzieci wykazały się również swoimi umiejętnościami artystycznymi poprzez wykonanie dekoracji i ozdób wielkanocnych. Bogactwo materiałów plastycznych wzbudziła zachwyt najmłodszych uczestników spotkania. Wykonane arcydzieła dzieci wzięły do domu aby ozdobić swoje pokoje. W miłej atmosferze rodzice, nauczyciele i dyrekcja wymienili swoje poglądy i doświadczenia na temat skutecznych metod wychowania dzieci.

Organizatorzy

Beata Oniśko

Eliza Gryczewska

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.