Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

 

„Symetria w przyrodzie i architekturze”

 

          Inicjatorem wewnątrzszkolnego konkursu multimedialnego dla klas trzecich „ Symetria w przyrodzie i architekturze” są nauczyciele matematyki i informatyki Publicznego   Gimnazjum nr 9 w Białymstoku.

           Konkurs polega na wykonaniu prezentacji multimedialnej dotyczącej zjawiska symetrii w przyrodzie i architekturze. Jest to praca długoterminowa. Przygotowane prezentacje należy przekazać organizatorom konkursu do 02 czerwca  2018 r.

Regulamin konkursu.

organizatorzy:

Ketty Kołomyjska

Agnieszka Roszkowska

Norbert Toruński

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.