Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

      Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi  w Białymstoku została objęta ogólnopolskim projektem „Cybernauci”.

        Jest to kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci, w ramach realizacji zadania publicznego Ministra Edukacji Narodowej „Poprawa kompetencji pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia”.

        Celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z Internetu przez dzieci i młodzież, dzięki wdrożeniu innowacyjnego, kompleksowego programu szkoleń dla społeczności szkolnych. Program warsztatów z dziedziny edukacji cyfrowej, bezpieczeństwa w sieci oraz technologii informacyjno – komunikacyjnych.

        Projekt jest  skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców uczniów naszej szkoły.

        Koordynatorem projektu jest pani Beata Onisko.

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.