Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

Z POWODÓW ORGANIZACYJNYCH ZWIĄZANYCH Z PRACĄ SZKOŁY

FINAŁ IX KONKURSU WIEDZY O RODZINIE

ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA DZIEŃ

20.03.2018r. godz. 13.00

przepraszamy za zmiany i wynikające z nich utrudnienia

Małżeństwo - przygoda na całe życie KOMUNIKACJA

 

Dzieci nie potrzebują doskonałych rodziców,

ale autentycznych ludzi z krwi i kości,

którzy może nie wiedzą wszystkiego,

ale za to są stale gotowi, by się rozwijać (Jesper Juul)

 

 Zapraszamy do udziału w IX edycji Konkursu Wiedzy o Rodzinie, który skierowany jest do uczniów klas VII szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjalnych. Finał Konkursu odbędzie się 13 marca 2018r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu PSZ na Zachodzie w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 5/7.

 

Tematyką tegorocznego Konkursu będzie komunikacja w małżeństwie i rodzinie, czyli między małżonkami oraz między rodzicami a dziećmi. Otwarta i szczera komunikacja wpływa na powstawanie i umacnianie się więzi między poszczególnymi członkami rodziny. Warto dbać i rozwijać umiejętności związane z komunikacją interpersonalną, gdyż umożliwiają one rozwój osobisty oraz wpływają na powodzenie związku małżeńskiego i rodzinnego.

Cele konkursu, literatura, miejsce i termin rozstrzygnięcia  zawarte są w załączonym regulaminie.

Konkurs Wiedzy o Rodzinie organizuje się jako dwustopniowe zawody o zasięgu regionalnym:

  • stopień I - eliminacje szkolne,
  • stopień II - Finał Konkursu.

I stopień - eliminacje szkolne - składa się z części pisemnej i ma na celu wyłonienie 3 uczniów z największą liczbą punktów, którzy biorą udział w II stopniu Konkursu. W tym roku zawieszamy przygotowanie przez uczniów prezentacji w programie PowerPoint.

Nazwiska trzech uczniów zakwalifikowanych do finału wraz z kartami zgłoszeniowymi, oświadczeniami należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7 marca 2018 roku.

II stopień - Finał Konkursu - przebiega w formie pisemnej.

W czasie, gdy Komisja będzie sprawdzała testy, uczestników zaprosimy na spotkanie z zaproszonym Gościem i na poczęstunek. Po nich Jury Konkursu uroczyście przedstawi zwycięzców i wręczy nagrody rzeczowe.

Wszyscy uczestnicy konkursu i ich opiekunowie otrzymają dyplomy.

Organizatorzy

Pliki do pobrania: karta zgłoszenia, artykuły, regulamin

                                                                                                                   

 

 

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.