Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

DSC 0048

27 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku odbył się Dzień Otwarty.

Licznie przybyli przyszli uczniowie klas I, IV i VII mogli poznać bazę szkoły, uczniów i nauczycieli.

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch prezentacji tanecznych - obecnych uczniów klas I i tancerzy ze Studia Tańca „TWIST”. Następnie zwiedzającym zaprezentowano, specjalnie przygotowany na ten dzień, montaż słowno-muzyczny.

Podczas części oficjalnej dyrektor szkoły, Alfred Komar, zapoznał uczniów i rodziców z szeroką ofertą szkoły. Ciekawość wzbudziło powstanie w roku szkolnym 2018/2019 dwóch klas IV sportowych o profilu piłka nożna oraz siatkówka i taniec sportowy/towarzyski.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się jedyna w Białymstoku klasa dwujęzyczna z językiem hiszpańskim.

Uczestnicy Dnia Otwartego mogli obejrzeć profesjonalnie wyposażone pracownie oraz przygotowane specjalnie przez uczniów i nauczycieli pokazy. Wielkie emocje towarzyszyły przyszłym uczniom klas I podczas gry „Poszukiwacz przygód”.

To tylko niektóre z atrakcji, z których mogli skorzystać zwiedzający szkołę.

Copyright © 2019 Norbert Toruński Rights Reserved.