Powrót do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej SP nr 24.

Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im.2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku

Publiczne Gimnazjum nr 9

 

L.p Nazwa konkursu Na jakim szczeblu? Osiągnięcia

Organizator/

opiekun

1 Kangur Matematyczny między-narodowy

wyróżnienie:

Doroszko Dominika, 4a

Roszkowska Natalia, 4a

Kowalczuk Sebastian, 7b

Oświeciński Jakub, 2g

Ościłowksi Dawid, 2g

Sawicka Gabriela, 3a

Sawoniuk Michał, 3a

Wasilewski Szymon, 3a

K. Kołomyjska

A. Roszkowska

2 Alfik matematyczny ogólnopolski

wynik bardzo dobry:

Kowalczuk Sebastian, 7b

A. Roszkowska

3 Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” ogólnopolski

10 laureatów, 1c

6 laureatów, 1b

3 laureatów, 1a

J. Sztabińska

B. Smolińska

A. Adamska

4

Łamigłówki Matematyczne

powiatowy

I miejsce:

Gabriela Sawicka, 3a

Szymon Wasilewski, 3a

A. Roszkowska

5 Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z chemii ogólnopolski Dyplomu uznania E. Kitlas
6 IX Konkurs Wiedzy o Rodzinie: „Małżeństwo przygoda na całe życie - komunikacja ogólnopolski Zofia Gumieniak, 2c Beata Wielgat
7 XXII Edycja Białostocka Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 wspaniałych” ogólnopolski

Zofia Kondraciuk, 3b

Katarzyna Wilczewska

Julia Grabowik

Zuzanna Łotysz

Beata Wielgat

8 VI edycja Podlskiego Konkursu „Przyroda w rebusach” Wojewódzki Kornelia Jaromińska, 4a A.Owsieniuk
9 Konkurs Recytatorski „Anielskie Strofy” Wojewódzki

II  miejsce

Weronika Bieniasz

E. Underlich
10 VI edycja Konkursu Recytatorskiego podsumowującego priorytety MEN: „Boję się świata bez wartości” Wojewódzki 15 osób

E. Underlich

M. Markowska

11 Ogólnopolski Konkurs „Zuch” ogólnopolski

Laureaci: 12 – j.polski

                  36 - matematyka

J. Sztabińska

B. Smolińska

A. Adamska

12 XXVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Trybu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża ogólnopolski Lorsan Mezhidow, 3d – kwalifikacja do nast. etapu J. Czaczkowska
13 IV edycja wojewódzkiego konkursu literackiego: „Ludzie listy piszą…” Wojewódzki I miejsce: Aleksandra Gogolewska, 3a E. Underlich
14 Poliglota 2018 Wojewódzki I miejsce: Maciej Nieciecki H. Sztachelska
15 Konkurs Poezji Patriotycznej „Polska to My” Łomża Wojewódzki

I  miejsce

Weronika Bieniasz

III miejsce

Szymon Ciborowski

E. Underlich
16 Konkurs plastyczny, „Świat poezją malowany…..” Miejski Natalia Zawadzka - wyróżnienie B. Hermanowska
17 Symetria w architekturze i przyrodzie” szkolny

Agata Abramowicz, Jakub Borowski, Justyna Siwicka – wyróżnienie

E. Łojewska

A.Roszkowska,

18 Konkurs wiedzy ekologicznej „Różnorodność biologiczna i formy szkolnyochrony przyrody w Polsce”

Natalia Greliak,

Wiktoria Pietraszewicz,

Oliwia Szurczak

E. Klimuszko
19 Mistrz Matematyki szkolny

I miejsce - Jakub Kusznier

II miejsce – Lisowski Krystian, Dawid Ościłowski

III miejsce – Dawid Oświeciński, Zofia Gumieniak

E. Łojewska

A.Roszkowska,

K. Kołomyjska

20 Potyczki matematyczne szkolny

I miejsce:

Natalia Dudzińska,7a

II miejsce:

Sebastian Kowalczuk, 7b

III miejsce:

Emilia Kisielew, 7b,

A. Roszkowska

21 Dzień Języków Europejskich szkolny

I miejsce - klasa 4a

II miejsce – klasa 2c

III miejsce – klasa 2e

I.Gawryluk,

K. Żukowska - Suchocka

22

Konkurs Piosenki Europejskiej

szkolny

I miejsce: Klaudia Malinowska

II miejsce: Anna Zajkowska

III miejsce: Szymon Szczesiul

I.Gawryluk,

K. Żukowska - Suchocka

23 Mój ulubiony wiersz, Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna szkolny

Dzieci ze świetlicy

B. Oniśko,

S. Gaińska

24 Strzeż się oschłości serca międzyszkolny

osoby nagrodzone:

Głażewska Wiktoria – II miejsce

Pasiuk Wiktoria - wyróżnienie

A.      Geniusz

25 Najlepszy czytelnik 2018 w klasie I szkolny

osoby nagrodzone:

Surmacewicz Faustyna

Żołądkowski Jerzy

Kamińska Natalia

A.      Geniusz

26 Mistrz Pięknego czytania szkolny

osoby nagrodzone:

Nierodzik Nikola

A.      Geniusz

27 Dzień Europejski Szkolny Uczniowie szkoły K. Żukowska – Suchocka
28 Mam Talent szkolny Uczniowie szkoły K. Żukowska – Suchocka

Nowe Horyzonty

Ogólnopolski Projekt "Cybernauci"

Mobilność Kadry Edukacyjnej

Szkoła Odkrywców Talentów
Lepsza szkoła
Unicef
TEG

Copyright © 2018 Norbert Toruński Rights Reserved.